Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu

Państwowy Uniwersytet Medyczny im. I. Ya. Horbaczewskiego w Tarnopolu


Blog

Spotkanie organizacyjne

Witam serdecznie,

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Ukrainie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu organizacyjnym.

Od 8 lat co roku organizuję spotkania tego typu. Poświęcone są one rekrutacji an studia medyczne na UM we Lwowie i Tarnopolu. Dotychczas spotkania te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku odbędą się one we Wrocławiu i Łodzi.

Spotkanie dotyczące rekrutacji jest zupełnie bezpłatne i niezobowiązujące. Na takim spotkaniu poruszane są przeze mnie wszystkie kwestie związane z procesem rekrutacji na studia, trybem studiowania za granicą, kwestiami formalnymi związanymi z zakwaterowaniem i sprawami wizowymi oraz procesem przenosin do Polski lub nostryfikacji dyplomu po ukończeniu studiów na Ukrainie.

Spotkanie we WROCŁAWIU odbędzie się 15 lipca (niedziela) godz. 15:00 B&B Hotel Wrocław Centrum ul. Piotra Skargi 24-28, Wrocław (sala konferencyjna)

Wszystkich kandydatów serdecznie zapraszam. Zainteresowanych proszę o informację mailową lub zapisanie się w wydarzeniu na Faebook'u z chęcią wzięcia udziału w spotkaniu.

Kolejne spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 14.07 w Łodzi. Dokładne miejsce i godzinę spotkanie opublikuję już wkrótce.