Państwowy Uniwersytet Medyczny im. I. Ya. Horbaczewskiego w Tarnopolu


O mnie

O mnie

Poznajmy się!

Jestem absolwentem Tarnopolskiego Uniwersytetu Medycznego (TDMU). Uczestnicząc aktywnie w życiu uczelni jako członek rady studenckiej poznałem zarówno prawa i zasady obowiązującego systemu nauczania, jak również sam Tarnopol. Po trzech latach nauki przeniosłem się do Polski, gdzie ukończyłem studia na kierunku stomatologii.

W porozumieniu z Dziekanem prof. M.M. Korda oraz ówczesnym Rektorem prof. L.Y. Kovalchukiem otrzymałem w 2011 roku miano jedynego i oficjalnego przedstawiciela Uniwersytetu w naszym kraju. 

W 2011 roku rozpocząłem promocję Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu w Polsce i już od 10 lat profesjonalnie zajmuję się rekrutacją studentów na TDMU. Moja praca sprawiła, że właśnie ta uczelnia stała się wśród polskich studentów najchętniej wybieranym uniwersytetem medycznym na Ukrainie. Od 2017 roku prowadzę również działalność naukową na UM w Tarnopolu, gdzie otworzyłem przewód doktorski w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Każdemu ze swoich kandydatów chętnie podpowiem, jaką uczelnię w Polsce wybrać i gdzie najkorzystniej składać dokumenty. 

Pamiętajcie, aby przy wyborze firmy oferującej pomoc przy rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta posiada miano oficjalnego przedstawiciela. Każdą firmę można zweryfikować na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu.

Pamiętajcie, że przed wyborem firmy, która pomaga w rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta jest oficjalnym przedstawicielem. Warto też dowiedzieć się jak dobrze zna miasto i uniwersytet, bo kto lepiej pomoże przyszłym studentom jak nie osoba, która studiowała na tym uniwersytecie, a teraz jest również Doktorantem.

 

Dane firmy:
lek.dent. Arkadiusz Orzechowski
"TUM Arkadiusz Orzechowski"
Sitno 16
59-330 Ścinawa
NIP: 6922376018
REGON: 022195831
tel: +48 667 526 707

 

Poniżej fragment z oficjalnej strony Uniwersytety Medycznego w Tarnopolu. Znajdziecie na niej Państwo link do mojej strony- pierwszego oficjalnego przedstawiciela.

 • 279
  studentów zrekrutowanych przes Nas
 • 330
  Polskich studnetów na Uniwersytecie
 • 100 %
  zdawalności Naszych kandydatów
 • 8
  lat doświadczenia w rekrutacji

Zobacz nasz film