Państwowy Uniwersytet Medyczny im. I. Ya. Horbaczewskiego w Tarnopolu


O mnie

O mnie

Jestem pierwszym oficjalnym przedstawicielen TDMU w Polsce i od 7 lat profesjonalnie zajmuję się rekrutacją studentów na Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu. Jako pierwszy w Polsce rozpocząłem promocję Uniwersytetu na Nasz kraj.
Zajmuję się również pomocą przy rekrutacji na Uniwersytet Medyczny we Lwowie.
Jeszcze jako student TDMU aktywnie uczestniczyłem w życiu uczelni. Byłem członkiem rady studenckiej, w skład której wchodziło tylko 2 obcorajowców. Jak nikt inny znam prawa i zasady panujące na Naszym Uniwersytecie. Wiem jak wyglądają zajęcia na uniwersytecie, znam również bardzo dobrze miasto Tarnopol.
W 2011 roku w porozumieniu z Panem Dziekanat prof. M.M.Korda oraz ówczesnym Rektorem prof. L.Y.Kovalchukiem rozpocząłem promocję Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu w Polsce. Mianowali mnie również Oficjalnym Przedstawicielem Uniwersytetu.
Po 3 latach nauki postanowiłem się przenieść do Polski, gdzie ukończłem studia na kierunku stomatologia.
Od września 2017 rozpoczynam również działalność naukową na UM w Tarnopolu poprzez otwarcie przewodu doktorskiego na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.
Każdemu ze swoich kandydatów chętnie podpowiadam jaką uczelnie w Polsce wybrać i gdzie najkorzystniej składać dokumenty.

Pamiętajcie, że przed wyborem firmy, która pomaga w rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta jest oficjalnym przedstawicielem. Warto też dowiedzieć się jak dobrze zna miasto i uniwersytet, bo kto lepiej pomoże przyszłym studentom jak nie osoba, która studiowała na tym uniwersytecie, a teraz jest również Doktorantem.

 

Dane firmy:
lek.dent. Arkadiusz Orzechowski
"TUM Arkadiusz Orzechowski"
Sitno 16
59-330 Ścinawa
NIP: 6922376018
REGON: 022195831
tel: +48 667 526 707

 

Poniżej fragment oficjalnej strony Uniwersytety Medycznego w Tarnopolu. Znajdziecie na niej Państwo link do mojej strony- pierwszego oficjalnego przedstawiciela.

 • 279
  studentów zrekrutowanych przes Nas
 • 330
  Polskich studnetów na Uniwersytecie
 • 100 %
  zdawalności Naszych kandydatów
 • 8
  lat doświadczenia w rekrutacji

Zobacz nasz film