Państwowy Uniwersytet Medyczny im. I. Ya. Horbaczewskiego w Tarnopolu


KIERUNKI I CZESNE

Kim jesteśmy?

Firma powstała w 2011 roku. Jestem pierwszym oficjalnym przedstawicielem Tarnopolskiego Uniwersytetu Medycznego w Polsce i od 8 lat profesjonalnie zajmuję się rekrutacją studentów na TDMU. Jako pierwszy w Polsce rozpocząłem promocję Uniwersytetu na Nasz kraj oraz to właśnie głównie mojej zasłudze Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu stał się najchętniej wybieranym uniwersytetem medycznym Ukrainy wśród polskich studentów. Jeszcze jako student TDMU aktywnie uczestniczyłem w życiu uczelni. Byłem członkiem rady studenckiej, w skład której wchodziło tylko 2 obcokrajowców. Jak nikt inny znam prawa i zasady panujące na Naszym Uniwersytecie. Wiem jak wyglądają zajęcia na uniwersytecie, znam również bardzo dobrze miasto Tarnopol. W 2011 roku w porozumieniu z Panem Dziekanat prof. M.M.Korda oraz ówczesnym Rektorem prof. L.Y.Kovalchukiem rozpocząłem promocję Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu w Polsce. Mianowali mnie również pierwszym i jedynym Oficjalnym Przedstawicielem Uniwersytetu.

Po 3 latach nauki postanowiłem się przenieść do Polski, gdzie ukończyłem studia na kierunku stomatologia. Od września 2017 rozpocząłem również działalność naukową na UM w Tarnopolu poprzez otwarcie przewodu doktorskiego na Katedrze Chirurgii Stomatologicznej. Każdemu ze swoich kandydatów chętnie podpowiadam jaką uczelnie w Polsce wybrać i gdzie najkorzystniej składać dokumenty. Pamiętajcie, że przed wyborem firmy, która pomaga w rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta jest oficjalnym przedstawicielem. W ostatnich latach powstało wiele firm, które trudnią się rekrutacją na UM w Tarnopolu. Większość z tych osób to moi klienci, którzy korzystali z mojej pomocy przy procesie rekrutacji w poprzednich latach, jednak nie posiadają one oficjalnego przedstawicielstwa.

Każdą firmę można zweryfikować na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu.

 

 • 279
  studentów zrekrutowanych przes Nas
 • 330
  Polskich studnetów na Uniwersytecie
 • 100 %
  zdawalności Naszych kandydatów
 • 8
  lat doświadczenia w rekrutacji

Komentarze

 • Uważam ze Pan Arkadiusz w 100% spełnia powierzone mu zadanie i pomoc w rekrutacji. Jestem bardzo wdzięczny za wszystko. Bardzo dziękuje. :)

  Kuba
 • Uważam, że Arek wypełnia swoją misję w 100%. Pomoże z każdym problemem :)

  Milena

Galeria zdjęć

 • Kontakt z nami

   

  Jeśli masz jakieś pytania lub jest coś w czym możemy Ci pomóc -zadzwoń lub napisz do nas!
   
  +48 667 527 808
  +48 690 991 233

   


  Aplikuj online!
 • Formularz kontaktowy