Państwowy Uniwersytet Medyczny im. I. Ya. Horbaczewskiego w Tarnopolu


KIERUNKI I CZESNE

Poznajmy się!

Jestem absolwentem Tarnopolskiego Uniwersytetu Medycznego (TDMU). Uczestnicząc aktywnie w życiu uczelni jako członek rady studenckiej poznałem zarówno prawa i zasady obowiązującego systemu nauczania, jak również sam Tarnopol. Po trzech latach nauki przeniosłem się do Polski, gdzie ukończyłem studia na kierunku stomatologii.

W porozumieniu z Dziekanem prof. M.M. Korda oraz ówczesnym Rektorem prof. L.Y. Kovalchukiem otrzymałem w 2011 roku miano jedynego i oficjalnego przedstawiciela Uniwersytetu w naszym kraju. 

W 2011 roku rozpocząłem promocję Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu w Polsce i już od 10 lat profesjonalnie zajmuję się rekrutacją studentów na TDMU. Moja praca sprawiła, że właśnie ta uczelnia stała się wśród polskich studentów najchętniej wybieranym uniwersytetem medycznym na Ukrainie. Od 2017 roku prowadzę również działalność naukową na UM w Tarnopolu, gdzie otworzyłem przewód doktorski w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej.

Każdemu ze swoich kandydatów chętnie podpowiem, jaką uczelnię w Polsce wybrać i gdzie najkorzystniej składać dokumenty. 

Pamiętajcie, aby przy wyborze firmy oferującej pomoc przy rekrutacji należy sprawdzić, czy osoba ta posiada miano oficjalnego przedstawiciela. Każdą firmę można zweryfikować na oficjalnej stronie internetowej Uniwersytetu.

 

 • 279
  studentów zrekrutowanych przes Nas
 • 330
  Polskich studnetów na Uniwersytecie
 • 100 %
  zdawalności Naszych kandydatów
 • 8
  lat doświadczenia w rekrutacji

Galeria zdjęć

 • Kontakt z nami

   

  Jeśli masz jakieś pytania lub jest coś w czym możemy Ci pomóc -zadzwoń lub napisz do nas!
   
  +48 667 527 808
  +48 690 991 233

   


  Aplikuj online!
 • Formularz kontaktowy